wtorek, 8 listopada 2016

Hejka wiele z was zastanawia sie co będzie się działo w drugim sezonie soy luny,więc mam dla was pare spoilerów z 2 sezonu.
1.2 sezon będzie 21 lutego 2017 roku.
2.Simon i Ambar pocałują sie na Open Music.
3.W piętnastym odcinku będzie widać wyraźną relację między Simonem i Ambar.
4.Simon będzie przekonany że zależy mu na Ambar.
5.Nina i Gaston napiszą wspólną piosenkę (Todo por ti).
6.Luna zaprzyjaźni się z Sebastianem Vialobosem,który wystąpi w soy lunie 2.
7.Luna i Matteo nagrają teledysk do piosenki Siento.
8.Luna i Matteo będą śpiewać razem na Open Music.
9.Jazmin będzie nadal zakochana w Simonie (ale tylko na poczatku).
10.Będzie dużo scen z udziałem Pedro i Delfi.
11.Simon i Jazmin się zaprzyjaźnią.
12.Matteo uratuje Lunę przed wypadkiem samochodowym.
13.Dziewięciu członków obsady odwróci się przeciwko Lunie i pójdzie do Ambar.
14.Nina i Luna pokłucą się przez Ambar.
15.Gaston i Nina będą rywalizować (niepotwierdzone)
16.Luna dowie się o zakładzie Matteo i Gastona.
17.Luna będzie na Matteo obrażona.
18.Na open Music kiedy Matteo zaśpiewa piosenkę Siento Luna zakocha się w nim bardziej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz